DİLA OTELCİLİK

Ceren Grup, 2015 yılında bünyesine kattığı Dila Otelcilik şirketi ile konaklama ve otelcilik sektöründe ülkemizin turizm sektörüne katkı yapmayı ve büyümeyi hedefleyen bir vizyonu benimsemektedir. Turizmin canlı ve dinamik dünyasında, kalite ve konforun yeni adımını atan Ceren Grup, misafirlerine unutulmaz deneyimler sunma arzusuyla hareket etmektedir.

Dila Otellik'in Ceren Grup çatısı altında birleşmesi, sektöre yönelik güçlü bir stratejik adımdır. Bu birleşme, konukseverlik anlayışını zenginleştirmeyi ve turizm sektöründe çığır açan projelere imza atmayı amaçlamaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışıyla, Ceren Grup olarak sektörde fark yaratma ve ülkemizin turizm potansiyelini en üst düzeye çıkarma amacındayız.

Ceren Grup, sadece bir otel zinciri olmanın ötesine geçerek, misafirlerine sadece konaklama değil, aynı zamanda benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. Konforlu ve lüks konaklama birimlerimiz, özgün tasarımlarımız ve misafirperver ekibimizle, her bir konuğumuza özel anlar yaşatma amacındayız.

Gelecekte de turizmdeki liderliğimizi sürdürme kararlılığı ile Ceren Grup, sektöre değer katma ve ülkemizin turizm potansiyelini daha da yükseltme vizyonunu hayata geçirmeye devam edecektir.

GALERİ

TOP