HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1993 yılında Mehmet Acar'ın önderliğinde küçük bir imalathane olarak İzmir’de temeli atılan Ceren Kardeşler Pazarlama Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş, azim, kararlılık ve devam eden başarısı sayesinde ,bugün 100.000 m² üzerinde depolama alanı ve 900 üzerindeki çalışanı ile birlikte 6 farklı sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin kurumsal ve önemli işletmelerinden biri olma vasfına ulaşmıştır.

Ceren Kardeşler olarak, Türkiye'nin en büyük dağıtım & pazarlama ağlarından birini oluşturmanın vermiş olduğu haklı gururu, işimize olan tutkumuzu ve ilk günkü heyecanımızı koruyarak faaliyetlerimize devam etmekte, gıda dışı sektöründeki geniş ürün yelpazemizi ,gelişen teknolojiye adapte kabiliyetimizle birleştirerek müşteri odaklı hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktayız.

Ceren Grup, sadece iş dünyasındaki başarıları ile değil, aynı zamanda genç yeteneklerin ülkemiz geleceği için ne kadar önemli rol taşıdıklarını ve ne kadar katkıda bulunacaklarını çok iyi bildiğinden, vermiş olduğu burslar ve aktif görev aldığı sosyal sorumluluk projeleri ile de öne çıkmaktadır.

Çeyrek asırdan fazla bir süredir kazanmış olduğumuz tecrübe ve birikimle, ileriye dönük adımlar atmaktan gurur duyuyoruz. Ceren Kardeşler olarak, güçlü bir kurumsal kimlikle, sadece müşteri memnuniyetini değil, aynı zamanda toplumsal sorumluluğumuzu da ön planda tutarak, iş dünyasındaki liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.

GALERİ

TOP