CEREN PLASTİK

Hakkımızda

Biz Kimiz?

1992 yılında Mehmet ACAR’ın önderliğinde küçük bir imalathane olarak İzmir’de temeli atılan Ceren Plastik; azmi, kararlığı süregelen başarısı sayesinde bugün 100.000 m² üzerinde depolama alanına sahip ve 900 üzerinde çalışanı ile birlikte 6 farklı sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin kurumsal ve önemli işletmelerinden biri olma vasfına ulaşmıştır.

Ceren Plastik olarak, Türkiye’nin en büyük dağıtım & pazarlama ağlarından birini oluşturmanın vermiş olduğu haklı gururu, işimize olan tutkumuzu ve ilk günkü heyecanımızı koruyarak faaliyetlerimize devam etmekte, gıda dışı sektöründeki geniş ürün yelpazemizi ,gelişen teknolojiye adapte kabiliyetimizle birleştirerek müşteri odaklı hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktayız.

Ceren Grup, sadece iş dünyasındaki başarıları ile değil, aynı zamanda da genç yeteneklerin ülkemiz geleceği için ne kadar önemli rol taşıdıklarını, ne kadar katkıda bulunacaklarını çok iyi bildiğinden, vermiş olduğu burslar ve aktif görev aldığı sosyal sorumluluk projeleri ile de öne çıkmaktadır.

Çeyrek asırdan fazla bir süredir kazanmış olduğumuz tecrübe ve birikimle, ileriye dönük adımlar atmaktan gurur duyuyoruz. Ceren Plastik olarak, güçlü bir kurumsal kimlikle, sadece müşteri memnuniyetini değil, aynı zamanda toplumsal sorumluluğumuzu da ön planda tutarak, iş dünyasındaki liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.

Yönetim Kurulu

Mehmet ACAR

Yönetim Kurulu Başkanı

İbrahim ACAR

Yönetim Kurulu Üyesi

Hilmi ACAR

Yönetim Kurulu Üyesi

Cüneyt ACAR

Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet ACAR

Yönetim Kurulu Üyesi