CEREN PLASTİK

Leva Mağazacılık Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

Leva Mağazacılık Pazarlama San. ve Tic. A.Ş. , 2003 yılında ilk mağazasını açarak gıda dışı perakende sektörüne adım atmış, bu heyecan dolu serüvenini ise bugün FORBEST adı altında 1’i Hollanda Rotterdam’da, 10’u İzmir ve yakın çevresinde toplam 11 mağazasıyla sürdürmektedir. Başlangıcından bu güne kadar geçen yıllarda, edinilmiş tecrübeler ile köklü bir geçmişe ve güçlü bir vizyona sahip olunmuş, perakende sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelinmiştir.

Leva mağazacılık olarak, kalite, çeşitlilik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla, perakende sektöründeki liderliğimizi güçlendirmekteyiz. Her bir mağazamızda müşterilere sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ve benzersiz alışveriş deneyimiyle, güvenilir bir alışveriş destinasyonu olma hedefimizi başarıyla sürdürüyoruz.

İzmir’den Rotterdam’a uzanan bu başarı hikayesinde, global bir perspektifle yerel dokunuşları birleştiriyoruz. İş etiğimize ve müşteri odaklı yaklaşımımıza olan bağlılığımızla, Leva Mağazacılık olarak sektörde sadece bir alışveriş noktası olmanın ötesinde, müşterilerimiz için bir yaşam tarzı olma misyonunu üstleniyoruz.

 

Geçmişimizden aldığımız güçle ve geleceğe duyduğumuz güvenle, Gimiloğulları olarak Perakende ve Gıda Dışı Toptancılık sektöründe varlığımızı daha da güçlendirme kararlılığına sahibiz. Müşterilerimize değer katmaya devam ederek, yenilikçi ve sürdürülebilir bir büyüme stratejisiyle önümüzdeki yıllarda da sektördeki liderliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Mağazalarımız

KARŞIYAKA

ALİAĞA

ÖZKANLAR

BORNOVA

ÇİĞLİ

MENEMEN

BOSTANLI

AKHİSAR

ROTTERDAM