CEREN PLASTİK

Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular

Online satış hizmetimiz bulunmamaktadır detaylı bilgi için bizimle irtibat kurabilirsiniz

Firmamız toptancılık, perakendecilik, otelcilik, inşaat, güneş paneli sistemleri ve kümes hayvancılığı alanlarında hizmet sunmaktadır.

Başta plastik ve endüstriyel ürünler olmak üzere hırdavat, yılbaşı, züccaciye, tekstil, piknik bahçe, aydınlatma, bahçe mobilya ve plaj ekipmanları, bahçe ekipmanları, saksı, temizlik-banyo  oto-hırdavat, spor, bisiklet ekipmanları olmak üzere 10 000' den fazla ürün çeşidimizle hizmet vermekteyiz

Web sitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçerek veya müşteri hizmetleri numaramızı arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şirketimiz, yerel ve ulusal düzeyde çeşitli bölgelerde hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma prensiblerimiz, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, kalite ve sürdürülebilirlik üzerine kuruludur. Tüm faaliyetlerimizde bu değerleri ön planda tutarız

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmet ve ürün sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşteri geri bildirimlerini dikkate alarak sürekli iyileştirmeler yapmaktayız.

Her türlü soru ve öneriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.